Kredyt hipoteczny Banku Pocztowego wśród najlep…

Witam serdecznie!

Zdaję sobie sprawę, że decyzja o kupnie mieszkania jest jedną z najpoważniejszych w naszym życiu, gdyż wiąże nas z kredytem, na co najmniej tak długo, jak z naszym mieszkaniem. Na rynku jest tak dużo różnorakich kredytów hipotecznych, jak i banków, które je oferują. I aby w tym gąszczu ofert znaleźć tę jedyną i odpowiednią, potrzeba poświęcić masę czasu.

Generalna zasada: nie podejmuj decyzji o wyborze banku, kredytu kierując się opinią znajomych i rankingów! To co dla kogoś jest odpowiednie i wydawałoby się najlepsze, niekoniecznie musi być również dla Ciebie. Zresztą niewielu z nas lubi się przyznawać do nietrafionych decyzji finansowych, zwłaszcza w gronie nam najbliższych ludzi. Chcemy i dążymy do tego, aby inni postrzegali nas jako ludzi odpowiedzialnych, podejmujących racjonalne i przede wszystkim, mądre decyzje. Owszem, nie twierdzę, że nasi znajomy to głupki (przepraszam Wszystkich, których uraziłem!), warto posłuchać ich opinii, doświadczenia w kontaktach z bankiem, ale decyzję podejmujemy TYLKO i WYŁĄCZNIE My!

Jak rozeznać się w gąszczu ofert i promocji? Polecam skorzystać z porównywarki kredytowej np. na InvestPuls.pl, gdzie w sposób łatwy i dość szybko, możemy zapoznać się z ofertą kredytów hipotecznych, dokonując wyboru poszukiwań, według ustalonch przez nas kryteriów. Dopiero wówczas, gdy już mamy wyselekcjonowane 3-4 banki, składamy wniosek o kontakt z konsultantem. Przypuszczam, że po odbytych rozmowach z przedstawicielami banków, powinniśmy mieć już wytypowany bank, w którym dostaniemy kredyt hipoteczny i będzie spełniać nasze oczekiwania.

Jeszcze raz podkreślam, że wybór jakiegokolwiek kredytu, nieistotne czy na 500 zł czy 500 000 zł, wymaga od nas głębokiego i mądrego wyboru, a przede wszystkim uczciwego wglądu we własną sytuację materialną.

Wówczas można porównać nasz wybór z rankingiem i możemy być zaskoczeni 🙂 Pzdr!