Re: Ateny bliżej bankructwa

Chyba dla nikogo nie jest tajemnicą, że Grecja dostaje pomoc finansową w dużej mierze po to, żeby mogła spłacać długi niemieckim i francuskim bankom (plus inwestować w takie ciekawe rzeczy, o jakich piszesz), a nie żeby wyciągnąć ją z zapaści. Do tego potrzeba by znacznie bardziej zdecydowanych działań, a nie duszenia jej gospodarki przez drakońskie cięcia, które nie pozwolą na wzrost jeszcze przez wiele, wiele lat.

Cementownie wyśrubowały historyczny rekord

W 2011 r. wyprodukowano w Polsce prawie 18,6 mln ton cementu – wynika z danych Stowarzyszenia Producentów Cementu. To o ponad 1,5 mln ton więcej niż w 2008 r., który dotychczas był rekordowy dla branży.

Specjalna rola dla wielofunkcyjnego nissana

Nissan e‑NV200 Concept zaprezentowany po raz pierwszy na świecie na Północnoamerykańskim Salonie Motoryzacyjnym Detroit 2012 ma wyprowadzić japońską markę na pozycję lidera w zeroemisyjnej branży. Pojazd oparty na wielofunkcyjnym modelu Nissan NV200 to zapowiedź nieodległej wersji produkcyjnej w pełni elektrycznego auta dla drobnych przedsiębiorców lub rodzin.

Niemcy kuszą polskich fachowców dobrymi pensjami

Najniższe od chwili zjednoczenia Niemiec bezrobocie to niepowtarzalna szansa dla naszych pracowników. Niemieckie firmy prześcigają się w ofertach dla Polaków: premie, zasiłki, niższe wymagania językowe mają przyciągnąć najbardziej poszukiwanych – inżynierów, informatyków, ale także elektryków czy cieśli budowlanych.

Rekordowe odszkodowanie dla pracownicy McDonalda

Gówniana sieć o gó…anej kulturze organizacyjnej. Omijam szerokim łukiem od dawna ze względu na parszywe, chorobotwórcze żarcie i braku poszanowania praw pracowniczych. Ludzie macie wybór! Możecie jeść polską, zdrowszą żywność a nie tuczyć dzieci w Syf Donaldzie. A potem płacz, że tłuściochy zalewają ulicę…A ludziom się nie dziwę, że pracują bo muszą a bułkowate zarządy mają ich za nic. Mam nadzieję, że wkrótce ludzie przestaną tak masowo tam wpieprzać…Żal mi tych dzieci, które są napychane tym świństwem przez głupowatych starych, którym się wydaje, że to megA-LANS…Pozdrawiam.